RU
05.12.2013, 13:14

Янукович в Китаї: фоторепортаж

Янукович в Китаї: фоторепортаж Янукович в Китаї: фоторепортаж Янукович в Китаї: фоторепортаж Янукович в Китаї: фоторепортаж Янукович в Китаї: фоторепортаж Янукович в Китаї: фоторепортаж Янукович в Китаї: фоторепортаж Янукович в Китаї: фоторепортаж Янукович в Китаї: фоторепортаж Янукович в Китаї: фоторепортаж Янукович в Китаї: фоторепортаж Янукович в Китаї: фоторепортаж Янукович в Китаї: фоторепортаж
У період з 3 по 6 грудня президент України Віктор Янукович перебуває з офіційним візитом у Китайській Народній Республіці. За час візиту президент вже побував на китайських підприємствах, подивився Теракотову армію, а також провів зустрічі з першими особами КНР.

У ході переговорів, Янукович закликав китайських інвесторів активніше співпрацювати з українськими партнерами в інвестиційній сфері. За словами президента, Україна розраховує на участь китайських корпорацій у галузевих проектах, зокрема зі спорудження електростанцій, модернізації українських шахт, спільному виробництву автомобілів, будівництву сучасних елеваторів, створенню телекомунікаційних мереж.

Сьогодні в Пекіні відбулася офіційна церемонія зустрічі президента України Віктора Януковича і голови КНР Сі Цзіньпіна. У даний момент під головуванням глав держав проходять переговори української та китайської делегацій. "Я впевнений, що високий рівень взаєморозуміння, досягнутий між нашими країнами за останні роки, сприяє проведенню не тільки конструктивних переговорів по всіх напрямках двостороннього співробітництва , а й створює всі передумови для їх значної активізації", - підкреслив Янукович.

У свою чергу Сі Цзіньпін назвав президента України "великим другом" китайського народу : "Ви зробили позитивний внесок у стратегічне партнерство, дружбу між нашими народами. Я це високо ціную".

Фото: president.gov.ua

Досье на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне