RU
25.02.2014, 10:46

Кримська дача Януковича "Чайний будиночок": фоторепортаж

Кримська дача Януковича "Чайний будиночок": фоторепортажКримська дача Януковича "Чайний будиночок": фоторепортажКримська дача Януковича "Чайний будиночок": фоторепортажКримська дача Януковича "Чайний будиночок": фоторепортажКримська дача Януковича "Чайний будиночок": фоторепортажКримська дача Януковича "Чайний будиночок": фоторепортажКримська дача Януковича "Чайний будиночок": фоторепортажКримська дача Януковича "Чайний будиночок": фоторепортажКримська дача Януковича "Чайний будиночок": фоторепортажКримська дача Януковича "Чайний будиночок": фоторепортажКримська дача Януковича "Чайний будиночок": фоторепортажКримська дача Януковича "Чайний будиночок": фоторепортажКримська дача Януковича "Чайний будиночок": фоторепортаж


Віктор і Олександр Януковичі не встигли завершити капітальний ремонт своєї розкішної вілли в Криму, відомої як "Чайний будиночок" або "дача Януковича" у Відрадному (Массандра). Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

На території "дачі Януковича" знаходиться кілька будівель для проживання: власне, сама вілла, котедж на березі моря, "будиночок рибалки" і держпбудівлі. Ремонтні роботи ведуться по всій території. Незважаючи на те, що в саму будівлю вілли журналістів не пустили, крізь вікна вдалося розгледіти, що і в самому "Чайному будиночку" ремонт у розпалі - демонтована вентиляція, в залах стоять драбини.

"Чайний будиночок" був побудований у Відрадному на місці старої ампелографічної колекції інституту "Магарач", від ділянки під якою президія Академії аграрних наук добровільно відмовився. У 2003 році уряд Криму передав його в оренду на 49 років "Міжрегіональному промисловому союзу", близькому до структур Януковича. У 2008 році уряд Криму задовольнило звернення МПС про розірвання договорів оренди на обидві ділянки загальною площею 2,05 га і передало їх ТОВ "Пансіонат сімейного типу". Засновниками ТОВ є структури, близькі до Олександра Януковича. Сам він заперечував свою причетність до "Чайного будиночка", проте в 2012 році Масандрівська селищна рада ухвалила рішення про подання ділянки землі О.Януковичу за адресою, яка збігається з "Чайним будиночком" для обслуговування придбаної нерухомості.

Фото - investigator.org.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне