RU
26.09.2012, 11:28

Янукович на зустрічі з Обамою: Час дуже швидко летить

Янукович на зустрічі з Обамою: Час дуже швидко летитьЯнукович на зустрічі з Обамою: Час дуже швидко летитьЯнукович на зустрічі з Обамою: Час дуже швидко летитьЯнукович на зустрічі з Обамою: Час дуже швидко летитьЯнукович на зустрічі з Обамою: Час дуже швидко летить
Президент України Віктор Янукович на прийомі з нагоди відкриття 67-ї сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку поспілкувався з рядом високопоставлених політиків, в тому числі з президентом США Бараком Обамою.

За словами голови української держави, Обама поцікавився тим, як йдуть поставки обладнання для споруджуваної в Харкові лабораторії, яка буде працювати на низькозбагаченому урані. Янукович запевнив американського колегу, що роботи йдуть відповідно до графіка.

"Інше було таке, особисте. Короткі репліки. Ми останній раз зустрічалися в Чикаго і обмінялися думками, що час дуже швидко летить. Вже в листопаді в США відбудуться вибори, я побажав, природно, удачі і сказав, що ми теж готуємося до виборів і сподіваємося, що вони будуть визнані демократичними", - розповів президент України.

Нагадаємо, напередодні візиту Януковича в США американський Сенат схвалив резолюцію, в якій закликає Державний департамент ввести візові санкції щодо осіб, відповідальних за позбавлення волі Юлії Тимошенко і жорстоке поводження з нею, а також за засудження інших політичних лідерів.

Крім того, Сенат закликав уряд України звільнити Тимошенко, забезпечити їй належний доступ до медичної допомоги, а також провести парламентські вибори справедливо і прозоро, у відповідності зі стандартами ОБСЄ, в якій Україна буде головувати в 2013 році. Сенат США також відзначив, що подальше утримання Тимошенко в тюрмі ставить під загрозу відносини між США і Україною.

Досьє на Віктора Януковича 

Фото: president.gov.ua

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне