RU
12.08.2011, 16:54

Янукович в гостях у Медведєва: розмови про газ і кордон

Янукович в гостях у Медведєва: розмови про газ і кордонЯнукович в гостях у Медведєва: розмови про газ і кордонЯнукович в гостях у Медведєва: розмови про газ і кордонЯнукович в гостях у Медведєва: розмови про газ і кордонЯнукович в гостях у Медведєва: розмови про газ і кордонЯнукович в гостях у Медведєва: розмови про газ і кордон

Україна і Росія продовжать розвиток дружніх та партнерських добросусідських відносин. Переконаність в цьому висловив президент України Віктор Янукович під час зустрічі з президентом Російської Федерації Дмитром Медведєвим, яка відбулася в резиденції Бондарів ручай в Сочі. Серед найбільш актуальних тем переговорів називалася газова співпраця і розв'язання питання державних кордонів.

"Ми прагнули і завжди будемо прагнути до розв'язання будь-яких питань. Ми "приречені" їх вирішувати", - сказав Янукович. Глава держави звернув увагу на конструктивний підхід до розв'язання багатьох питань двосторонніх відносин України і Росії. Президент наголосив, що обидві держави позв'язують давні, традиційно дружні відносини і теплі взаємні почуття народів двох країн.

Зі слів Януковича, вагомим результатом в розвитку українсько-російських взаємовідносин буде досягнення, за підсумками 2011 року, рівня товарообігу в $50 мільярдів. "Це, в тому числі, результат тих правильних рішень, які ми з Вами приймали", - сказав президент України, звертаючись до російського колеги.

Зі свого боку Медведєв загалом позитивно оцінив розвиток двосторонніх відносин України і Росії, зазначивши, зокрема, позитивні торгово-економічні показники. Зі слів президента Росії, актуальними темами для переговорів є також газова співпраця, питання регіональної і міжнародної співпраці, остаточне розв'язання питання державних кордонів.

Янукович, крім того, подякував Медведєву за надану можливість ознайомитися з підготовкою Сочі до Зимової олімпіади-2014. "Для нас цей досвід дуже цінний", - сказав президент України, нагадавши про українську ініціативу про проведення Зимової олімпіади -2022 в Карпатах.

Віктор Янукович: біографія, новини>>>
Дмитро Медведєв: біографія, новини>>>
Україно-російські відносини: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне