04.02.2015, 11:38

Яке обмундирування отримують мобілізовані бійці ВСУ: фото

Яке обмундирування отримують мобілізовані бійці ВСУ: фотоЯке обмундирування отримують мобілізовані бійці ВСУ: фотоЯке обмундирування отримують мобілізовані бійці ВСУ: фотоЯке обмундирування отримують мобілізовані бійці ВСУ: фотоЯке обмундирування отримують мобілізовані бійці ВСУ: фотоЯке обмундирування отримують мобілізовані бійці ВСУ: фото

Кожен мобілізований має достатньо часу для отримання повного комплекту обмундирування та при необхідності замінити на інший розмір

Міністерство оборони показало речі та взуття, які отримують українські бійці, які прибувають до навчальних центрів Збройних сил України після мобілізації. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Враховуючи, що навколо речового забезпечення військовозобов'язаних четвертої хвилі мобілізації йде багато різних панічних чуток, розповідаємо, як одягають і в що взувають українських бійців, які прибувають до навчальних центрів Збройних сил України. Кожен мобілізований має достатньо часу для того, щоб отримати повний комплект обмундирування, приміряти його. А при необхідності - замінити на інший розмір. Єдине, що залишилося незмінним у переліку речей, які видаються на руки мобілізованим, це казанки, фляги, кружки та ложки. А також офіцерські сумки старого зразка. Вони надійні і зручніші іноземних аналогів. На цьому перелік архаїзмів закінчується", - йдеться в повідомленні.

Військове обмундирування складається з камуфльованого костюма - це бушлат і подбушлатник, кітель і штани кольору "армійський піксель".

"Це та ж уніформа нового покрою, яка зараз масово почала надходити у війська. Шиють її на підприємствах в Черкасах, Києві та Харкові по абсолютно однакових лекалах. Крім того, [видають] кілька пар шкарпеток, ремінь поясний, ще одну пару натільної білизни вже від українського виробника. Є й вітровологозахисний костюм. Куртка і брюки по типу рибальських в кольорах українського польового обмундирування. Також виробляється в Україні", - зазначили в Міноборони.

Мобілізованим видають і речі, надані в якості допомоги країнами-партнерами: у кожному комплекті - натільна білизна, рушники, шкарпетки, рукавички від Збройних сил Польщі.

"Щоб не мерзла голова і шия, замість звичайної шапки-фески видається так званий баф. Тобто, труба з щільної матерії, яку можна використовувати як балаклаву або шапку, або одягати на шию, як шарфик. І всі речі упаковуються в речовий мішок об'ємом приблизно 55 літрів також кольори польського армійського "флектарну". Ну а рядовому та сержантському складу до того ж видається утеплений польовий костюм і водонепроникні берци, надані урядом Канади", - додали в оборонному відомстві.

Читайте також: Говорить Генштаб: 17 фактів про четверту хвилю мобілізації

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне