RU
04.03.2015, 18:16

Як тримається Надія Савченко: фоторепортаж з московського суду

Як тримається Надія Савченко: фоторепортаж з московського судуЯк тримається Надія Савченко: фоторепортаж з московського судуЯк тримається Надія Савченко: фоторепортаж з московського судуЯк тримається Надія Савченко: фоторепортаж з московського судуЯк тримається Надія Савченко: фоторепортаж з московського судуЯк тримається Надія Савченко: фоторепортаж з московського судуЯк тримається Надія Савченко: фоторепортаж з московського судуЯк тримається Надія Савченко: фоторепортаж з московського судуЯк тримається Надія Савченко: фоторепортаж з московського судуЯк тримається Надія Савченко: фоторепортаж з московського судуЯк тримається Надія Савченко: фоторепортаж з московського судуЯк тримається Надія Савченко: фоторепортаж з московського судуЯк тримається Надія Савченко: фоторепортаж з московського суду
Сьогодні Басманний суд Москви визнав законною відмову слідчого відпустити на засідання ПАРЄ українку Надію Савченко, яка незаконно утримується в московському СІЗО за сфабрикованою кримінальною справою. Влада РФ звинувачує Савченко в причетності до вбивства російських журналістів в Донбасі торік.

Суд відхилив скаргу адвокатів Савченко, які наполягають, що статус делегата ПАРЄ дає їй дипломатичний імунітет. Як пояснив адвокат Ілля Новиков, дипломатичного статусу людина може бути позбавлена тільки в разі затримання на місці злочину, а також за рішенням Асамблеї.

Фото - EPA


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне