RU
24.07.2014, 14:21

Як проходило перше засідання суду у справі про заборону КПУ

Як проходило перше засідання суду у справі про заборону КПУЯк проходило перше засідання суду у справі про заборону КПУЯк проходило перше засідання суду у справі про заборону КПУЯк проходило перше засідання суду у справі про заборону КПУЯк проходило перше засідання суду у справі про заборону КПУЯк проходило перше засідання суду у справі про заборону КПУЯк проходило перше засідання суду у справі про заборону КПУЯк проходило перше засідання суду у справі про заборону КПУЯк проходило перше засідання суду у справі про заборону КПУЯк проходило перше засідання суду у справі про заборону КПУ

Сьогодні
в Окружному адміністративному суді Києва почався відкритий розгляд позову міністерства юстиції України про заборону Комуністичної партії. Перше засідання почалося о 10:00, але безпосередньо в зал суду не змогли потрапити не тільки більшість журналістів, які висловили бажання висвітлити перебіг першого засідання у гучній справі, але навіть деякі представники учасників процесу. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Сьогодні суд обмежився реєстрацією учасників процесу і звіркою їх документів, після чого було оголошено перерву до 10:00 14 серпня 2014 року.

Під час нетривалого засідання біля стін суду пройшов мітинг прихильників партії
Свобода і Радикальної партії - люди принесли з собою антикомуністичні плакати і скандували гасла на підтримку заборони КПУ.

Нагадаємо, 8 липня міністр юстиції України Павло Петренко подав до суду позов про заборону діяльності в країні Комуністичної партії. Міністр пояснив, що в обвинувальній частині йдеться про підтримку комуністами сепаратистів і терористів в Донбасі, підтримку керівництвом КПУ військової агресії і захоплення Криму Росією, підтримку "референдумів" у Донецькій і Луганській областях та інші злочини проти держави Україна.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне