UA
31.07.2015, 17:46

Як проходили військові навчання Rapid Trident в Україні: фото

Сьогодні у Львівській області на території міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершилися українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident - 2015. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Церемонія закриття відбулася на полі стадіону військового містечка Центральний. Співкерівники навчань нагородили представників українських та іноземних підрозділів подарунками та грамотами, відбувся обмін сувенірами між підрозділами різних країн.

"Підводячи підсумки навчань Rapid Trident - 2015, хочу зазначити, що вони були корисними для всіх військових контингентів. Розробники навчання наповнили його необхідним змістом і динамікою, а підрозділи - професійним і якісним виконанням завдань. Я приємно здивований досягнутим рівнем сумісності та злагодженості, який продемонстрували наші багатонаціональні штаби і підрозділи", - зазначив співкерівник навчань з української сторони полковник Олександр Сивак.

В ході одного з останніх днів навчань військові блокували автомобільні дороги в певному районі, влаштувавши пересувні контрольно-пропускні пункти та мобільні кордони. Взвод ЗС США взяв під контроль умовну будівлю "телерадіоцентру".

Нагадаємо, 20 липня у Львівській області розпочалися масштабні міжнародні навчання Rapid Trident - 2015, які триватимуть до 31 липня. Війська, крім України та США, направили Королівство Бельгія, Болгарія, Канада, Естонія, Грузія, Німеччина, Великобританія, Латвія, Литва, Молдова, Норвегія, Польща, Румунія, Іспанія, Швеція, Туреччина.

Читайте також: На Rapid Trident морпіхи відпрацювали бій з терористами: фото 

На навчаннях Rapid Trident звільнили селище від бойовиків: відеоо

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.