19.06.2014, 13:41

Як призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​Ради

Як призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​Ради

Глава держави Петро Порошенко особисто представляв кандидатів у сесійній залі парламенту


Сьогодні Верховна Рада проголосувала за затвердження кандидатур голів Міністерства закордонних справ, Національного банку та Генеральної прокуратури, внесених до парламенту президент України Петром Порошенком.

Глава держави особисто представляв кандидатів у сесійній залі парламенту. Першим депутати затвердили Віталія Ярему на пост генерального прокурора України. Його кандидатуру підтримали 329 народних депутатів.

Далі депутати підтримали призначення Павла Клімкіна на пост глав МЗС України - 335 голосів.

Потім 349 народних депутатів
підтримали подання президента України про призначення Валерії Гонтарєвої головою Національного банку України.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.