RU
19.06.2014, 13:41

Як призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​Ради

Як призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​РадиЯк призначали глав МЗС, НБУ та Генпрокуратури: фото з ​​Ради


Сьогодні Верховна Рада проголосувала за затвердження кандидатур голів Міністерства закордонних справ, Національного банку та Генеральної прокуратури, внесених до парламенту президент України Петром Порошенком.

Глава держави особисто представляв кандидатів у сесійній залі парламенту. Першим депутати затвердили Віталія Ярему на пост генерального прокурора України. Його кандидатуру підтримали 329 народних депутатів.

Далі депутати підтримали призначення Павла Клімкіна на пост глав МЗС України - 335 голосів.

Потім 349 народних депутатів
підтримали подання президента України про призначення Валерії Гонтарєвої головою Національного банку України.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне