RU
13.12.2011, 15:45

Як прихильники Тимошенко штурмували апеляційний суд

Як прихильники Тимошенко штурмували апеляційний судЯк прихильники Тимошенко штурмували апеляційний судЯк прихильники Тимошенко штурмували апеляційний судЯк прихильники Тимошенко штурмували апеляційний судЯк прихильники Тимошенко штурмували апеляційний судЯк прихильники Тимошенко штурмували апеляційний судЯк прихильники Тимошенко штурмували апеляційний судЯк прихильники Тимошенко штурмували апеляційний судЯк прихильники Тимошенко штурмували апеляційний судЯк прихильники Тимошенко штурмували апеляційний судЯк прихильники Тимошенко штурмували апеляційний судЯк прихильники Тимошенко штурмували апеляційний судЯк прихильники Тимошенко штурмували апеляційний суд
Заклик Батьківщини до мобілізації під стінами апеляційного суду Києва почули близько двох тисяч людей. Саме стільки прихильників екс-прем'єра, за приблизними оцінками журналістів, від самого ранку зібралися під судом, який сьогодні розглядає скаргу адвокатів на вирок Юлії Тимошенко. Місця для всіх не вистачило, і мітингувальники з плакатами "Юлі - волю" зайняли прилеглий сквер та площу перед університетом Міністерства внутрішніх справ.

Щойно в суді розпочалося засідання, прихильники екс-прем'єра пішли на штурм: вони спочатку розхитали, а потім і зовсім зламали ворота у двір і спробували прорватися на його територію. Штурм супроводжувався гучними схвальними вигуками. Через кілька хвилин співробітникам "Беркута" вдалося зупинити натовп.

Сама винуватиця протистояння в суд сьогодні не приїхала: як повідомив її захисник Сергій Власенко, Тимошенко не може пройти й тридцяти метрів, тому написала до суду і в адміністрацію СІЗО заяву про те, що стан здоров'я не дозволяє їй брати участь у судовому засіданні. Однак Державна пенітенціарна служба України інформацію про погане самопочуття екс-прем'єра в черговий раз спростувала: жодних медичних протипоказань для участі Юлії Тимошенко у слідчих діях або судових засіданнях немає.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне