RU
03.06.2015, 16:21

Як Клюєв і Мельничук позбавлялися недоторканності: фоторепортаж

Сьогодні Верховна Рада України зняла недоторканність і дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності депутатів  Сергія Клюєва і Сергія Мельничука. За позбавлення імунітету Клюєва проголосували 287 народних депутатів, за Мельничука - 262. У той же час депутати відмовили прокуратурі в згоді на затримання і арешт Мельничука. За те, щоб дати згоду на затримання Мельничука, проголосували 32 депутати. За те, щоб дати згоду на арешт - 16 парламентаріїв.

Нагадаємо, у поданні генерального прокурора по Клюєву від 12 травня йшлося про шахрайське заволодіння ТОВ Завод напівпровідників, а також корупційні дії при отриманні кредиту для цього підприємства з державного банку в розмірі 250 млн євро і погашення відсотків за цим кредитом у розмірі 200 млн грн з захищених статей бюджету. При цьому брат Сергія Клюєва - Андрій Клюєв обіймав посаду першого віце-прем'єр-міністра, а також очолював комісію, через які і були виділені бюджетні кошти.

Що стосується Мельничука, то прокуратура підозрює його в організації озброєної банди, викраденні людей, нападі на підприємства. ГПУ просила дозволу на його затримання і арешт у зв'язку з тим, що, за даними відомства, вони володіють доказми про те, що він погрожував одному з викрадених ним людей. А також у зв'язку з тим, що банда, в організації якої він підозрюється, володіла великою кількістю зброї - близько тисячі одиниць автомата Калашникова.

Фото - Олександр Перевозник


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: