08.05.2015, 12:32

Як дошкільнята з Горлівки грали в "Беркут": фото

Як дошкільнята з Горлівки грали в "Беркут": фото Як дошкільнята з Горлівки грали в "Беркут": фото Як дошкільнята з Горлівки грали в "Беркут": фото Як дошкільнята з Горлівки грали в "Беркут": фото Як дошкільнята з Горлівки грали в "Беркут": фото Як дошкільнята з Горлівки грали в "Беркут": фото Як дошкільнята з Горлівки грали в "Беркут": фото Як дошкільнята з Горлівки грали в "Беркут": фото

У підконтрольній російсько-терористичним військам Горлівці сепаратисти до Дня Перемоги влаштували "військово-патріотичну гру" для дітей

5 травня на базі дошкільного закладу №91 "Орлятко" в окупованій російськими найманцями і сепаратистами Горлівці Донецької області відбулася "військово-патріотична гра", приурочена до 70-річчя перемоги над нацизмом. У заході брали участь також діти зі старшої групи ДНЗ №82 "Ромашка".

Як можна бачити на доступних фотографіях, багато з дітей були одягнені у камуфляжну форму з нашивками "Беркут" і георгіївськими стрічками.

Фото: Gorlivka.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.