RU
21.11.2013, 13:24

Як депутати провалювали питання Тимошенко: фоторепортаж

Як депутати провалювали питання Тимошенко: фоторепортажЯк депутати провалювали питання Тимошенко: фоторепортажЯк депутати провалювали питання Тимошенко: фоторепортажЯк депутати провалювали питання Тимошенко: фоторепортажЯк депутати провалювали питання Тимошенко: фоторепортажЯк депутати провалювали питання Тимошенко: фоторепортажЯк депутати провалювали питання Тимошенко: фоторепортажЯк депутати провалювали питання Тимошенко: фоторепортажЯк депутати провалювали питання Тимошенко: фоторепортажЯк депутати провалювали питання Тимошенко: фоторепортажЯк депутати провалювали питання Тимошенко: фоторепортажЯк депутати провалювали питання Тимошенко: фоторепортаж
Сьогодні депутати парламенту відхилили всі законопроекти про лікування ув'язнених за кордоном, які могли вирішити питання екс-прем'єра Тимошенко.

Всього в порядку денному було кілька законопроектів різних авторів з різними формулюваннями. Три опозиційні фракції - Батьківщина, УДАР і Свобода - голосували за всі з них. Партія Віктора Януковича - Партія регіонів - законопроекти не підтримала, як і Компартія.

Нагадаємо, для того, щоб виконати всі умови ЄС на шляху підписання угоди про асоціацію, парламент повинен прийняти ще два документи - закон про прокуратуру і законопроект про лікування ув'язнених, який відкрив би шлях для Юлії Тимошенко виїхати з країни.

Фото - Олександр Перевозник
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне