RU
21.03.2017, 16:39

Як депутати аудитора НАБУ намагалися призначити: фоторепортаж

Як депутати аудитора НАБУ намагалися призначити: фоторепортаж
Сьогодні у Верховній Раді провалилася друга спроба призначити аудитора Національного антикорупційного бюро за квотою парламенту. Розгляд супроводжувався блокуванням трибуни і взаємними звинуваченнями.

Після того як спікер Андрій Парубій оголосив розгляд питання про визначення представника до складу комісії по зовнішньому контролю з проведення незалежної оцінки та аудиту ефективної діяльності НАБУ, до президії стали підтягуватися депутати, трибуну зайняв глава антикорупційного комітету Єгор Соболєв.

Парубій зазначив, що рішенням антикорупційного комітету до розгляду знову рекомендовані кандидатури Найджела Брауна і Роберта Сторча. На вимогу депутатів показати їм рішення комітету спікер відповів, що його представить член комітету Ігор Артюшенко. Парубій запевнив, що легітимність рішення підтверджена апаратом Ради.

Виступаючи з місця, Артюшенко заявив, що на засіданні комітету 16 березня 2017 року повторно були розглянуті кандидатури аудиторів НАБУ від парламенту. За його словами, "це найдемократичніша процедура", тому що в результаті в зал були винесені ті ж дві кандидатури - Брауна і Сторча.
Після виступу представників фракцій Парубій оголосив рейтингове голосування, під час якого Сторча підтримали 178 депутатів, Брауна - 202.

Оскільки Браун набрав більшу кількість голосів, його кандидатура була винесена на голосування, однак затвердити її не вдалося - за проголосували 200 депутатів при 226 необхідних.

Парубій доручив антикорупційному комітету доопрацювати це питання і внести на розгляд в зал.

Фото: Андрій Гудзенко, LIGA.net

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне