RU
22.01.2019, 17:55

Як націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі з'їзду

Як націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі зЯк націоналісти кандидата в президенти висували: фото зі з

У вівторок, 22 січня, в столичному Будинку кіно пройшов з'їзд партії ВО Свобода, результатом якого стало висунення єдиного кандидата в президенти від п'яти націоналістичних політсил.

Члени Конгресу українських націоналістів (КУН), Організації українських націоналістів (ОУН), Правого сектора, С14 і ВО Свобода підтримали на вищий пост держави кандидатуру Руслана Кошулинського.

Як повідомляє прес-служба Свободи, на вибори Кошулинський йде з Планом корінних перетворень, який являє собою "квінтесенцію всіх програм націоналістичних сил і Національного маніфесту".

Серед передвиборних обіцянок - введення перевірки держслужбовців на детекторі брехні на причетність до корупції, сепаратистських рухів і наявність подвійного громадянства. А також закони про пропорційні вибори до парламенту за відкритими списками, про імпічмент президенту, про відкликання депутатів і суддів, скасування недоторканності президента, суддів і депутатів.

Вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. Станом на вечір 22 січня, Центральна виборча комісія зареєструвала 13 кандидатів.

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне