RU
20.01.2014, 11:04

Вулиця Грушевського після ночі зіткнень: фото

Вулиця Грушевського після ночі зіткнень: фотоВулиця Грушевського після ночі зіткнень: фотоВулиця Грушевського після ночі зіткнень: фотоВулиця Грушевського після ночі зіткнень: фотоВулиця Грушевського після ночі зіткнень: фотоВулиця Грушевського після ночі зіткнень: фотоВулиця Грушевського після ночі зіткнень: фотоВулиця Грушевського після ночі зіткнень: фотоВулиця Грушевського після ночі зіткнень: фотоВулиця Грушевського після ночі зіткнень: фотоВулиця Грушевського після ночі зіткнень: фотоВулиця Грушевського після ночі зіткнень: фотоВулиця Грушевського після ночі зіткнень: фото
У центрі Києва на вулиці Грушевського зіткнення між демонстрантами і бійцями Внутрішніх військ та спецпідрозділу "Беркут" поновилися. Зараз тут перебувають близько двох тисяч чоловік. Багато людей прийшли в протигазах.

Вулиця Грушевського перекрита залишками згорілої техніки, за якою стоять кілька сотень силовиків з щитами і величезна кількість міліцейських автобусів.

Перед згорілими автобусами ходять дівчата, які посипають сіллю асфальт, на якому утворився лід після застосування водометів. Також біля кордону силовиків жінки металевими палицями стукають в бляшані листи.

Нагадаємо, зіткнення між демонстрантами і бійцями Внутрішніх військ та спецпідрозділу "Беркут" почалися вчора близько 16:00.

Фото - Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне