RU
04.12.2014, 11:16

Волонтери змайстрували нестандартні пристрої спостереження: фото

Волонтери змайстрували нестандартні пристрої спостереження: фотоВолонтери змайстрували нестандартні пристрої спостереження: фотоВолонтери змайстрували нестандартні пристрої спостереження: фотоВолонтери змайстрували нестандартні пристрої спостереження: фото

Українські волонтери, які допомагають військовослужбовцям, зібрали з куплених в магазині електроніки елементів пристрої для спостереження, десятки яких вже встановлені в Донецькому аеропорту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник президента Юрій Бірюков.

"Камера з 36-кратним зумом, два акумулятора, wi-fi-міст і ноутбук. У Донецькому аеропорту встановлені вже десятки таких пристроїв, і вони дають повну панорамну картинку. Дальність ідентифікації руху - до півтора кілометрів, дальність стійкої ідентифікації цілі - до 800 метрів. А ще й інфрачервоні прожектори (на самих камерах підсвічування вимкнено), а ще й... ну, про це поки не будемо", - написав він.

За словами волонтера, завдяки таким пристроям зброя українських військовослужбовців стала високоточною.

"Тепер коригування вогню не ведеться шляхом "виглядання", тепер, сидячи в безпечному бункері, можна спостерігати периметр. А скільки позитивних емоцій, а скільки знищених "організмів", розгромлених укриттів, мінометів, АГС, снайперів", - зазначив Бірюков.

"Так вже склалося, що волонтери вічно винаходять нетрадиційні методи вирішення проблем. Такі пристрої будуть архі-корисними в нашій армії. Точки спостереження, блокпости, засідки. Відносно недороге і шалено ефективне рішення проблеми - тепер не треба ставити спостерігача в зоні вогню, ризикувати його життям. Колеги - підключайтесь", - додав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне