RU
05.01.2015, 15:07

Волонтери передали розвідці нові безпілотники: фото і відео

Волонтери передали розвідці нові безпілотники: фото і відеоВолонтери передали розвідці нові безпілотники: фото і відеоВолонтери передали розвідці нові безпілотники: фото і відеоВолонтери передали розвідці нові безпілотники: фото і відеоВолонтери передали розвідці нові безпілотники: фото і відеоВолонтери передали розвідці нові безпілотники: фото і відеоВолонтери передали розвідці нові безпілотники: фото і відеоВолонтери передали розвідці нові безпілотники: фото і відеоВолонтери передали розвідці нові безпілотники: фото і відео
У Рівненській області військовослужбовці Збройних сил України разом з волонтерами та авіаконструкторами випробовують новий розвідувальний комплекс, що складається з двох безпілотних літальних апаратів (БПЛА) і позашляховика з встановленою на ньому системою управління.

Комплекс безпілотної розвідки був створений рівненськими волонтерами з групи "Допомога армії - Рівне". За інформацією Міноборони України, розробка ця багато в чому унікальна, оскільки конструювали систему з урахуванням потреб АТУ на сході країни.

БПЛА мають розмах крил більше півтора метрів, можуть підніматися на висоту до кілометра, а заявлена дальність польоту складає 15 км. Повідомляється, що апарати можуть записувати візуальну інформацію, а також передавати її на вузол керування в режимі реального часу. Управляти комплексом буде спеціально створений підрозділ військової розвідки.
За твердженнями розробників, собівартість цього прототипу розвідувального комплексу в рази менше не тільки закордонних, а й вітчизняних промислових зразків.

Фото и відео: група "Допомога армії - Рівне"


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне