RU
26.12.2014, 15:57

ВМС України провели комплексні навчання в Одеській області: фото

ВМС України провели комплексні навчання в Одеській області: фотоВМС України провели комплексні навчання в Одеській області: фотоВМС України провели комплексні навчання в Одеській області: фотоВМС України провели комплексні навчання в Одеській області: фотоВМС України провели комплексні навчання в Одеській області: фотоВМС України провели комплексні навчання в Одеській області: фотоВМС України провели комплексні навчання в Одеській області: фотоВМС України провели комплексні навчання в Одеській області: фотоВМС України провели комплексні навчання в Одеській області: фотоВМС України провели комплексні навчання в Одеській області: фотоВМС України провели комплексні навчання в Одеській області: фотоВМС України провели комплексні навчання в Одеській області: фотоВМС України провели комплексні навчання в Одеській області: фото
В Одеській області пройшли комплексні навчання з підрозділами зведеної тактичної групи військ берегової оборони Військово-морських сил Збройних сил України. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Українські військовослужбовці долали поромні переправи, вели стабілізаційні дії в умовному кризовому районі і обороняли ділянки морського узбережжя", - йдеться в повідомленні.

У навчаннях також взяли участь інженерні підрозділи, морська авіація і авіація Повітряних сил Збройних сил України. Вони відпрацювали злагодженість дій з військовослужбовцями Державної прикордонної служби та Міністерства внутрішніх справ України.

Фото - Міноборони

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне