RU
28.02.2020, 12:17

"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото

"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото"Війна на морі". ЗСУ відпрацювали оборону узбережжя Азова - фото

На березі Азовського моря, в районі проведення операції об'єднаних сил, українські військові провели навчання "Попутний вітер". Про це повідомляють прес-служби Міноборони і штабу ООС.

Завдання навчань - відпрацювати протидесантну оборону на березі. Солдати повинні були не допустити висадки основних і відбити передові сили противника, відкинути їх назад в море і знищити під час догляду.

Читайте також: Діджиталізація армії. ЗСУ вперше відпрацювали наступ з АСУ "Дзвін" - відео

У навчаннях брали участь 400 чоловік особового складу, п'ять кораблів і катерів, 25 одиниць різних артилерійських систем, 13 бойових броньованих машин (танки, БМП, бронеавтомобілі), два вертольоти Мі-8 армійської і один Мі-14 морської авіації, а також два літака- штурмовика Су-25 і два винищувачі МіГ-29.

Дивіться також: Як винищувачі супроводжують українську ракету Нептун: відео

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне