RU
18.02.2015, 11:15

Виведення українських підрозділів з Дебальцевого: фото

Виведення українських підрозділів з Дебальцевого: фотоВиведення українських підрозділів з Дебальцевого: фотоВиведення українських підрозділів з Дебальцевого: фотоВиведення українських підрозділів з Дебальцевого: фотоВиведення українських підрозділів з Дебальцевого: фотоВиведення українських підрозділів з Дебальцевого: фотоВиведення українських підрозділів з Дебальцевого: фотоВиведення українських підрозділів з Дебальцевого: фотоВиведення українських підрозділів з Дебальцевого: фотоВиведення українських підрозділів з Дебальцевого: фото
18 лютого почався прорив і виведення підрозділів Збройних сил України з оточеного терористами і російськими військами Дебальцеве в сторону Артемівська. Таке рішення штаб АТО прийняв з тієї причини, що бандформування на плацдармі не мають наміру дотримуватися "режиму тиші", продовжуючи штурмувати українські опорні пункти.

За твердженням Генштабу, знищення бойовиками інфраструктури Дебальцевського залізничного вузла позбавило його стратегічного значення.
На даний момент під прикриттям артилерії та вогневої підтримки спецназу з міста поки ще не всі українські формування змогли покинути Дебальцеве.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне