RU
30.08.2018, 15:44

Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"

Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"Викрадення в АРК: до посольства РФ прийшли з питанням "де Ервін?"

Сьогодні, 30 серпня, в Міжнародний день жертв насильницьких викрадань, біля посольства РФ проходить акція "Маяк - Очікування". Це вже 26-а за рахунком акція, присвячена жертвам насильницьких зникнень в окупованому Криму.

Щомісячна акція проходить під хештегом #Where_is_Ervin. Як пише КримSOS, Ервін Ібрагімов - колишній депутат міськради Бахчисарая і особистий помічник Ільмі Умерова, був викрадений 24 травня 2016 року, і з тих пір про нього нічого не відомо. Незадовго до зникнення він неодноразово згадував про те, що за ним стежать, а під час обшуку в будинку Умерова співробітник ФСБ заявив Ібрагімову, що той занадто активний і запитав: "Ти не боїшся?"

У середині липня була оприлюднена статистика репресій в захопленому росіянами Криму: за шість місяців 2018 року "офіційно" затримано 73 людини, з них 51 - кримські татари, найчастіше після обшуків.

Читайте також: На адмінкордоні з Кримом затримали кримського татарина - Чубаров

РФ окупувала АР Крим в 2014 році. Верховна Рада оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації півострова Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генасамблея ООН, засудили дії Кремля. Проти РФ були введені персональні та секторальні санкції.

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне