RU
20.02.2015, 15:11

Вихід з пекла: як сили АТО покидали Дебальцеве

Вихід з пекла: як сили АТО покидали ДебальцевеВихід з пекла: як сили АТО покидали ДебальцевеВихід з пекла: як сили АТО покидали ДебальцевеВихід з пекла: як сили АТО покидали ДебальцевеВихід з пекла: як сили АТО покидали ДебальцевеВихід з пекла: як сили АТО покидали ДебальцевеВихід з пекла: як сили АТО покидали ДебальцевеВихід з пекла: як сили АТО покидали ДебальцевеВихід з пекла: як сили АТО покидали ДебальцевеВихід з пекла: як сили АТО покидали ДебальцевеВихід з пекла: як сили АТО покидали ДебальцевеВихід з пекла: як сили АТО покидали ДебальцевеВихід з пекла: як сили АТО покидали Дебальцеве
18 лютого, на четвертий день узгодженого мінськими домовленостями "перемир'я", Генеральний штаб Збройних сил України прийняв рішення про відвід сил антитерористичної операції з Дебальцевського плацдарму. Територія "кишені", незважаючи на офіційно введений режим бойової тиші, безперестанку обстрілювалася і штурмували російськими військами і найманцями місцевих бандформувань.

Підрозділи українських військ виходили переважно невеликими групами - на техніці і пішки.

Всього в Дебальцевському угрупованні знаходилося, за даними президента України Петра Порошенка, більше 2 тисяч бійців. За інформацією глави держави, 80% з них вийшли в сторону Артемівська до полудня 18 лютого.

Карети швидкої допомоги, БМП і автобуси не раз їздили по
трасі, яку прострілювали терористи, у бік Дебальцеве забирати поранених і тих, хто йде пішки. За словами бійців і медпрацівників, не всіх загиблих і поранених вдалося забрати. За першу добу в артемівську лікарню привезли близько 170 поранених.

Фото: ЕРА

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне