11.07.2019, 17:55

Вибори. ЦВК показала довгі та різнокольорові бюлетені: фото

Вибори. ЦВК показала довгі та різнокольорові бюлетені: фотоВибори. ЦВК показала довгі та різнокольорові бюлетені: фотоВибори. ЦВК показала довгі та різнокольорові бюлетені: фотоВибори. ЦВК показала довгі та різнокольорові бюлетені: фотоВибори. ЦВК показала довгі та різнокольорові бюлетені: фотоВибори. ЦВК показала довгі та різнокольорові бюлетені: фотоВибори. ЦВК показала довгі та різнокольорові бюлетені: фотоВибори. ЦВК показала довгі та різнокольорові бюлетені: фотоВибори. ЦВК показала довгі та різнокольорові бюлетені: фотоВибори. ЦВК показала довгі та різнокольорові бюлетені: фотоВибори. ЦВК показала довгі та різнокольорові бюлетені: фотоВибори. ЦВК показала довгі та різнокольорові бюлетені: фотоВибори. ЦВК показала довгі та різнокольорові бюлетені: фото

У комісії показали бюлетені на дострокові парламентські вибори

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Центральна виборча комісія сьогодні, 11 липня, показала готові виборчі бюлетені на дострокові парламентські вибори, а також процес їх виробництва.

27 червня ЦВК затвердила форму і текст виборчого бюлетеня для голосування в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Повідомлялося, що текст бюлетеня друкується лише з одного боку державною мовою на одному аркуші розміром 200х600 мм блакитно-сірого кольору з двоколірним водяним знаком та захисними волокнами з використанням захисних графічних антисканерних елементів.

Для бюлетенів використовуються захисні фарби з флуоресценцією.

7 липня стало відомо, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі дослухалося до ЦВК і видало указ, який забезпечить ЦВК можливість вчасно надрукувати бюлетені для парламентських виборів.

Дострокові парламентські вибори відбудуться 21 липня.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне