RU
18.12.2013, 11:36

Верховна Рада не працює: два тижні в блокаді опозиції

Верховна Рада не працює: два тижні в блокаді опозиціїВерховна Рада не працює: два тижні в блокаді опозиціїВерховна Рада не працює: два тижні в блокаді опозиціїВерховна Рада не працює: два тижні в блокаді опозиціїВерховна Рада не працює: два тижні в блокаді опозиціїВерховна Рада не працює: два тижні в блокаді опозиціїВерховна Рада не працює: два тижні в блокаді опозиціїВерховна Рада не працює: два тижні в блокаді опозиції
Починаючи з 4 грудня, після невдалої спроби відправити Кабмін у відставку, опозиційні депутати блокують роботу парламенту. При цьому спікеру Володимиру Рибаку не заважають робити оголошення про відкриття засідання Верховної Ради, і тут же - про закриття у зв'язку з неможливістю працювати.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, сьогодні спікер Рибак також відкрив і закрив ранкове пленарне засідання Верховної Ради при заблокованій трибуні і ложі президії ВР. В електронній системі реєструвалися 217 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226, і в зв'язку з неможливістю приймати рішення спікер оголосив консультації.

Опозиційні депутати наполягають на повторному розгляді питання про відставку уряду Миколи Азарова, і вчора лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк заявив, що під резолюцією про недовіру Кабміну не вистачає всього дев'ять підписів. Також опозиція вимагає припинення політичних репресій, покарання винних у побитті учасників Євромайдану, проведення дострокових парламентських і президентських виборів. До того ж депутати впевнені, що рішення приймаються не у Верховній Раді, а в Адміністрації президента, тому сенсу в роботі такого органу на даний момент немає.

Нагадаємо, сьогодні в парламенті чекають проект держбюджету на 2014 рік, який планують попередньо розглянути в сесійній залі у четвер, 19 грудня.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

З питань придбання фотографій для використання у ЗМІ звертайтеся до відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне