RU
03.12.2013, 12:16

Верховна Рада і Кабмін в облозі: фоторепортаж

Верховна Рада і Кабмін в облозі: фоторепортажВерховна Рада і Кабмін в облозі: фоторепортажВерховна Рада і Кабмін в облозі: фоторепортажВерховна Рада і Кабмін в облозі: фоторепортажВерховна Рада і Кабмін в облозі: фоторепортажВерховна Рада і Кабмін в облозі: фоторепортажВерховна Рада і Кабмін в облозі: фоторепортажВерховна Рада і Кабмін в облозі: фоторепортажВерховна Рада і Кабмін в облозі: фоторепортажВерховна Рада і Кабмін в облозі: фоторепортажВерховна Рада і Кабмін в облозі: фоторепортажВерховна Рада і Кабмін в облозі: фоторепортажВерховна Рада і Кабмін в облозі: фоторепортаж
Сьогодні в центрі Києва десятки тисяч українців вимагають відставки уряду. Прихильниками євроінтеграції і відставки президента Віктора Януковича оточений весь урядовий квартал, вулиця Грушевського навпроти будівлі Кабінету міністрів, а також будівля Верховної Ради України.

Під стінами Верховної Ради перебувають тисячі співробітників спецпідрозділів міліції. Також кілька десятків автобусів із співробітниками правоохоронних органів перебувають у Маріїнському парку.

З боку Маріїнського палацу під будівлею парламенту проходить альтернативний мітинг Партії регіонів. Там встановлена ​​сцена. Учасники акції зібралися на підтримку президента України Віктора Януковича.

З питань придбання фотографій для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ

Фото - Андрій АММОСОВ, ЛІГАБізнесІнформ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити: