UA
08.07.2015, 16:52

Ватяне дефіле під Мінкультури: акція проти російських артистів

Біля Міністерства культури в Києві сьогодні відбулася театралізована акція "Артистів-фашистів - за поребрик" в рамках кампанії по бойкоту російського кіно. Активісти вимагали заборонити трансляцію фільмів, пісень, передач та іншого контенту за участю російських діячів шоу-бізнесу, які "прославилися" своїми одіозними антиукраїнськими висловами і заявами. У списку, переданому Мінкульту, більше 560 російських артистів, у тому числі Йосип Кобзон, Іван Ургант, Олексій Панін, Леонід Ярмольник, Гарік Харламов, Олексій Булдаков, Юрій Лоза, Юлія Чичеріна, Діана Арбеніна, Валерій Сюткін, Йосип Пригожин, Олег Газманов, Сергій Безруков, Станіслав Говорухін, Михайло Задорнов, Ігор Угольников, Лев Лещенко, Михайло Пореченков, Микита Михалков, Микола Расторгуєв, Олег Табаков, Геннадій Хазанов, також в список потрапив Жерар Депардьє.

Учасники дійства організували "ватяне" дефіле "артистів-рашістов", яким вручали символічну нагороду за їх "заслуги" - шматок вати.

Також учасники акції звертають увагу керівництва Мінкультури на те, що на українському телебаченні менше 30% україномовного контенту, а на радіо - менше 5% пісень українською мовою.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне