RU
08.07.2014, 10:33

Військові розбирають барикади і розміновують Слов'янськ

Військові розбирають барикади і розміновують СловВійськові розбирають барикади і розміновують СловВійськові розбирають барикади і розміновують СловВійськові розбирають барикади і розміновують СловВійськові розбирають барикади і розміновують СловВійськові розбирають барикади і розміновують СловВійськові розбирають барикади і розміновують СловВійськові розбирають барикади і розміновують Слов
Військовослужбовці Збройних Сил України надають допомогу жителям Слов'янська у відновленні інфраструктури та поверненні звільненого від терористів міста до нормального життя. Інженерні підрозділи розмінують адміністративні будівлі і дороги, а також розбирають барикади.

У Міністерстві оборони зазначили, що тікаючи, бойовики замінували багато доріг, особливо, Слов'янськ - Краматорськ, Слов'янськ - Артемівськ. Велика кількість мін, які не взорвалися, лежить прямо на узбіччях проїжджої частини. На трасі Червоний Лиман - Слов'янськ військові інженери розмінували та знешкодили міну МОН-100, 2 фугасу і підривну систему.

Фото: Міноборони

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне