24.07.2015, 16:42

Військові провели навчання щодо захисту повітряного простору:фото

Військові провели навчання щодо захисту повітряного простору:фотоВійськові провели навчання щодо захисту повітряного простору:фотоВійськові провели навчання щодо захисту повітряного простору:фотоВійськові провели навчання щодо захисту повітряного простору:фотоВійськові провели навчання щодо захисту повітряного простору:фото

Повітряне командування Захід провело командно-штабні мобілізаційні навчання, метою яких була практика захисту повітряного простору

Сьогодні, 24 липня, повітряне командування Захід вдало завершило триденні командно-штабні мобілізаційні навчання. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Метою навчань було удосконалення бойових навичок особового складу та злагодження у складі підрозділів. Основну увагу було приділено маневреності техніки та злагодженості військового колективу.

В ході навчання було відпрацьовано згортання підрозділу зенітного ракетного полку, на озброєнні якого стоїть зенітно-ракетний комплекс С-300 ПТ, а також здійснений марш в район призначення, де бійці провели розгортання дивізіону та у визначені терміни заступили на бойове чергування з охорони повітряного простору.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне