28.07.2017, 15:44

В Україні розроблено нову термобаричну зброю: фото

В Україні розроблено нову термобаричну зброю: фото
Підприємства групи ГК Укроборонпром розробили нову термобаричну зброю: піхотний вогнемет і гранати. Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

"Підприємства ДК Укроборонпром розробили нову термобаричну зброю: піхотний вогнемет РПО-16, який розроблений НДІ Хімічних продуктів, і гранати РГО-27С і РГТ-27С2 від ДП МФ Артем", - сказано в повідомленні.

У Укроборонпромі пояснили, що термобарична зброя знищує противника завдяки створенню при вибуху високотемпературного імпульсу, який супроводжується різким перепадом тиску. Воно також називається боєприпасами об'ємного вибуху.

На Гончарівському полігоні ЗСУ зброю було представлено секретарю РНБО
Олександру Турчинову. "На полігоні була перевірена ефективність українських боєприпасів об'ємного вибуху, яких практично на сьогоднішній день немає на фронті. Дуже непогано себе зарекомендував ручний реактивний вогнемет РПО-16", - сказав Турчинов.

Згідно з повідомленням концерну, реактивний піхотний вогнемет РПО-16 оснащений реактивною гранатою зі спеціальною термобаричною умішшю. Це переносна зброя, яка здатна знищувати противника навіть за потужними укриттями.

Гранати РГО-27С і РГТ-27С2 створюють на дві секунди вогняну хмару об'ємом не менше за 13 м ³, в якому температура досягає 2500 градусів. Така температура дозволяє знищувати не тільки живу силу противника, а й виводити з ладу легкоброньовану техніку, відзначили на підприємстві.

У Укроборонпромі підкреслили, що тільки кілька країн у світі мають технологію виробництва термобаричної зброї.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне