RU
27.02.2015, 10:17

Відведення Україною важких озброєнь: фото з АТО

Відведення Україною важких озброєнь: фото з АТОВідведення Україною важких озброєнь: фото з АТОВідведення Україною важких озброєнь: фото з АТОВідведення Україною важких озброєнь: фото з АТОВідведення Україною важких озброєнь: фото з АТОВідведення Україною важких озброєнь: фото з АТОВідведення Україною важких озброєнь: фото з АТОВідведення Україною важких озброєнь: фото з АТО
У четвер українська армія почала відведення артилерійських систем по всій лінії бойового зіткнення з проросійськими терористами. Зараз передислокуються 100-мм протитанкові гармати МТ-12 Рапіра в райони зосередження, що знаходяться не ближче 25 кілометрів від визначеного в Мінських домовленостях кордону.

Контроль за виконанням заходів щодо відведення техніки здійснюють представники місії ОБСЄ.

Нагадаємо, сьогодні керівник групи Інформаційний спротив Дмитро Тимчук повідомив, що запевнення ватажків терористів ЛНР і ДНР про відвід значної частини важких озброєнь від розмежувальної лінії в Донбасі не відповідають дійсності. Російсько-терористичними військами було відведено лише близько 10-15% озброєнь. Причому відведення озброєнь терористами проводиться не на обумовлені мінськими домовленостями відстані, а з тим розрахунком, щоб повернути їх на вихідні позиції протягом 30-40 хвилин.

Фото: Міноборони

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне