RU
08.02.2014, 13:55

Самооборона не дозволила розібрати барикади Майдану: фото

Самооборона не дозволила розібрати барикади Майдану: фотоСамооборона не дозволила розібрати барикади Майдану: фотоСамооборона не дозволила розібрати барикади Майдану: фотоСамооборона не дозволила розібрати барикади Майдану: фотоСамооборона не дозволила розібрати барикади Майдану: фотоСамооборона не дозволила розібрати барикади Майдану: фотоСамооборона не дозволила розібрати барикади Майдану: фотоСамооборона не дозволила розібрати барикади Майдану: фотоСамооборона не дозволила розібрати барикади Майдану: фотоСамооборона не дозволила розібрати барикади Майдану: фотоСамооборона не дозволила розібрати барикади Майдану: фотоСамооборона не дозволила розібрати барикади Майдану: фотоСамооборона не дозволила розібрати барикади Майдану: фото
Близько тисячі людей, які називають себе киянами, прийшли до далекої барикаді Майдану біля ЦУМу, щоб, за попередніми даними, розібрати її. Зібралися в основному молоді хлопці у спортивному одязі, яких прийнято називати тітушками, але серед тих, хто прийшов є жінки і чоловіки середнього віку.

Вони стоять вздовж вулиці Хрещатик. Поки спроб підійти ближче до барикади не вживають. У багатьох на одязі - георгіївські стрічки.

Перед барикадами в два ряди вишикувалася самооборона Майдану, активістів кілька сотень. Крім того, велика кількість людей вишикувалося на самій барикаді. Захисники барикад екіпіровані щитами, вони в касках, з палицями, в бронежителах і в наколінниках .

Нагадаємо, сьогодні анонсувалася акція з розбору барикад противниками Майдану. Попередні подібні акції закінчувалися невдачею - приходило кілька десятків людей, їм не вдавалося створювати проблем Майдану.

Фото - Валерія Кондаратова, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне