RU
22.10.2012, 13:08

Відео з палати Тимошенко вивело її прихильників під ГПУ (фото)

Відео з палати Тимошенко вивело її прихильників під ГПУ (фото)Відео з палати Тимошенко вивело її прихильників під ГПУ (фото)Відео з палати Тимошенко вивело її прихильників під ГПУ (фото)Відео з палати Тимошенко вивело її прихильників під ГПУ (фото)Відео з палати Тимошенко вивело її прихильників під ГПУ (фото)Відео з палати Тимошенко вивело її прихильників під ГПУ (фото)Відео з палати Тимошенко вивело її прихильників під ГПУ (фото)Відео з палати Тимошенко вивело її прихильників під ГПУ (фото)
Близько двадцяти прихильників Юлії Тимошенко провели сьогодні вранці несанкціоновану акцію протесту біля входу в Генеральну прокуратуру. Учасники акції принесли із собою коробку з портретом президента Віктора Януковича і підписом "Головне чудовисько України". На іншому плакаті Янукович зображений із відеокамерою з написом "Ненаглядна". Таким чином, мітингуючі висловили протест оприлюдненому минулого тижня в мережі Інтернет відео з лікарняної палати Тимошенко та кабінету для фізпроцедур. Екс-прем'єр у відкритому листі до Януковича визнала, що відео на 90% справжнє, і звинуватила президента у замовленні відеозйомки.

Порядок на акції протесту охороняли близько десяти міліціонерів. До мітингувальників вийшов судовий виконавець, який зачитав бютівцю Юрію Одарченку постанову Окружного апеляційного суду про заборону проведення мітингів під будівлею Генпрокуратури від 17 вересня. Але учасники мітингу після цього не розійшлися.

О 10:00 на зустріч з генпрокурором
Віктором Пшонкою прийшла група нардепів на чолі з Арсенієм Яценюком. Опозиціонери хотіли обговорити появу чергового відео з Тимошенко в мережі Інтернет. "Я був здивований тим, що генпрокурор чекав нас. Він в курсі подій, і вони почали реагувати, і це великий плюс. Віктор Пшонка висловив стурбованість тими фактами, які побачила вся мережа інтернет", - зазначив Яценюк після зустрічі з Пшонкою.

Керівник прес-служби ГПУ Маргарита Велькова розповіла, що Генпрокуратура доручила Державній пенітенціарній службі і прокуратурі Харківської області провести службове розслідування за цим фактом.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне