10.06.2014, 12:39

В Артемівську бойовики ДНР покинули свої штаби - ЗМІ

В Артемівську бойовики ДНР покинули свої штаби - ЗМІВ Артемівську бойовики ДНР покинули свої штаби - ЗМІВ Артемівську бойовики ДНР покинули свої штаби - ЗМІВ Артемівську бойовики ДНР покинули свої штаби - ЗМІВ Артемівську бойовики ДНР покинули свої штаби - ЗМІВ Артемівську бойовики ДНР покинули свої штаби - ЗМІВ Артемівську бойовики ДНР покинули свої штаби - ЗМІВ Артемівську бойовики ДНР покинули свої штаби - ЗМІ

Будівлі прокуратури і колишнього банку, які ще вчора перебували під контролем терористів, закриті, бойовиків поблизу немає. Причина поки не ясна

Будівлі прокуратури і колишнього банку в Артемівську Донецької області, де були розташовані штаби терористів "Донецької республіки", сьогодні закриті, а самих бойовиків поблизу немає.

Як зазначає  06274, раніше біля одного з штабів постійно чергувала група людей, яка займалася збором коштів для ДНР, а по телевізору транслювалися звернення командувача терористами Слов'янська Ігоря Стрєлкова (Гиркина).

Зараз біля обох штабів немає представників терористів, хоча, за відомостями очевидців, ще вчора ввечері вони були на місці. У вікнах прокуратури залишилися мішки з піском, а за укріпленнями біля входу стоять коктейлі Молотова.

Чому терористи залишили штаби, а також куди вони передислокувалися, не повідомляється.

Нагадаємо, 9 червня в Артемівську близько 50 терористів з гранатометами атакували військову частину, в результаті вогню один бойовик був убитий.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне