RU
28.02.2014, 14:21

В аеропорту Сімферополя чергують невідомі озброєні люди

В аеропорту Сімферополя чергують невідомі озброєні людиВ аеропорту Сімферополя чергують невідомі озброєні людиВ аеропорту Сімферополя чергують невідомі озброєні людиВ аеропорту Сімферополя чергують невідомі озброєні людиВ аеропорту Сімферополя чергують невідомі озброєні людиВ аеропорту Сімферополя чергують невідомі озброєні людиВ аеропорту Сімферополя чергують невідомі озброєні людиВ аеропорту Сімферополя чергують невідомі озброєні людиВ аеропорту Сімферополя чергують невідомі озброєні людиВ аеропорту Сімферополя чергують невідомі озброєні люди

Сьогодні вночі на територію біля пасажирського терміналу аеропорту Сімферополь зайняли кілька десятків людей у камуфляжі, з автоматами і ручними кулеметами. На одязі невідомих немає нашивок і будь-яких розпізнавальних знаків, про мету свого прибуття вони не повідомляють.

Раніше глава МВС Арсен Аваков заявив, що озброєні люди не приховують своєї приналежності до збройних сил російської федерації. Внутрішні війська і МВС України посилили наряди в районі аеропорту.

Сам аеропорт працює в звичайному режимі, приймає і відправляє рейси.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне