RU
16.01.2014, 11:17

Урядовий квартал Києва: скупчення сил МВС і антимайдан

Урядовий квартал Києва: скупчення сил МВС і антимайданУрядовий квартал Києва: скупчення сил МВС і антимайданУрядовий квартал Києва: скупчення сил МВС і антимайданУрядовий квартал Києва: скупчення сил МВС і антимайданУрядовий квартал Києва: скупчення сил МВС і антимайданУрядовий квартал Києва: скупчення сил МВС і антимайданУрядовий квартал Києва: скупчення сил МВС і антимайдан
Охорона урядового кварталу і Верховної Ради значно посилена міліцейськими підрозділами. Вулиця Грушевського біля стадіону ім. Лобановського перекрита. На дорозі стоять п'ять міліцейських автобусів, оперативно-рятувальний автомобіль МНС і два Урали. Крім того, на вході в Маріїнський парк стоять ще три міліцейські автобуси і два вантажних автомобіля.

Біля будівлі Кабінету міністрів вулицю Грушевського перекривають чотири вантажні автомобілі, один міліцейський автобус стоїть поруч в глухому куті. У дворі Кабміну - шість міліцейських автобусів і два автомобілі.

Уздовж вулиці Грушевського під Верховною Радою і у дворі парламенту стоять близько двадцяти міліцейських автобусів. По периметру двору Верховної Ради виставлено міліційне оточення. Ще кілька міліцейських автобусів стоять на вулиці Шовковичній.

Імовірно силовики стягуються для підтримки засідання провладної більшості у Верховній Раді, яка сьогодні збирається проголосувати державний бюджет на 2014 рік. Не виключено, що у разі блокування сесійної зали, регіонали можуть провести виїзне засідання.

Фото - Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне