RU
24.05.2019, 13:35

"Україна - не рояль". Зеленського закликали піти у відставку

"Україна - не рояль". Зеленського закликали піти у відставку"Україна - не рояль". Зеленського закликали піти у відставку"Україна - не рояль". Зеленського закликали піти у відставку"Україна - не рояль". Зеленського закликали піти у відставку"Україна - не рояль". Зеленського закликали піти у відставку"Україна - не рояль". Зеленського закликали піти у відставку"Україна - не рояль". Зеленського закликали піти у відставку"Україна - не рояль". Зеленського закликали піти у відставку

Сьогодні під Адміністрацією президента на Банковій пройшла акція "Україна - не рояль", організована рухом Український наступ. Учасники акції протестували проти призначень, зроблених президентом Володимиром Зеленським, і його політики в цілому.

Вони нагадали Зеленському його обіцянку піти у відставку в разі порушення закону і вказали, що три призначення були зроблені в порушення закону.

Перш за все, йдеться про призначення  Андрія Богдана главою АП.

Також представники організації повідомили, що президент повинен призначати начальника Генерального штабу за поданням міністра оборони, а нинішній глава Генштабу Руслан Хомчак був призначений без такого подання. Це, на думку учасників акції, є ознакою узурпації влади. "Президент призначає людей, які йому подобаються", - вважають вони.

Представники організації протестували проти призначення Івана Баканова главою СБУ, оскільки на момент призначення Баканов очолював партію Зеленського Слуга народу, а членство в партіях суперечить закону про СБУ.

Петиція на сайті президента про відставку Зеленського за рекордний час набрала необхідні для розгляду главою держави 25 000 голосів.

В АП заявили, що розцінюють петицію як жарт.

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне