15.12.2014, 18:13

Українські військові випробували вітчизняний безпілотник

Українські військові випробували вітчизняний безпілотникУкраїнські військові випробували вітчизняний безпілотникУкраїнські військові випробували вітчизняний безпілотникУкраїнські військові випробували вітчизняний безпілотникУкраїнські військові випробували вітчизняний безпілотник

Військовослужбовці оцінили реальні можливості апарату в умовах низької температури повітря, при веденні артилерійського вогню і радіоперешкодах

Фахівці Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України продовжують випробування безпілотних літальних апаратів вітчизняного виробництва.

Так, на одному з військових полігонів в Чернігівській області військові вчені випробували в небі український безпілотний авіаційний комплекс Spectrator, який виготовлений на підприємстві Політек-Аеро. Військовослужбовці центру оцінили реальні можливості даного зразка в умовах низької температури повітря, при веденні артилерійського вогню і при застосуванні радіоперешкод.

Фото: Міноборони

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.