RU
28.10.2010, 16:10

Україна і Росія налаштувалися на економічне співробітництво

Україна і Росія налаштувалися на економічне співробітництвоУкраїна і Росія налаштувалися на економічне співробітництвоУкраїна і Росія налаштувалися на економічне співробітництвоУкраїна і Росія налаштувалися на економічне співробітництвоУкраїна і Росія налаштувалися на економічне співробітництвоУкраїна і Росія налаштувалися на економічне співробітництвоУкраїна і Росія налаштувалися на економічне співробітництвоУкраїна і Росія налаштувалися на економічне співробітництвоУкраїна і Росія налаштувалися на економічне співробітництво

Вчора Київ відвідав Прем'єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін. У межах засідання українсько-російського міжурядового комітету були підписані декілька угод. Однак газову тематику обійшли стороною.

Відкриваючи засідання комітету з питань економічного співробітництва, Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що прем'єри двох країн відзначають істотне збільшення двостороннього товарообігу в 2010-м році, який до жовтня порівняно з жовтнем 2009 року зріс майже на 80% і становить понад $25 млрд.

До того ж М.Азаров наголосив, що українська сторона налаштована на ще більшу активізацію торгово-економічної співпраці. "Ми налаштовані на подальшу інтенсифікацію нашої торгово-економічної співпраці", - сказав український Прем'єр.

Крім того, було підписано меморандум між Кабінетом Міністрів України, урядом Росії, НАК "Нафтогаз України" і групою компаній "ТНК-ВР" щодо розвідки і видобутку газу щільних пісковиків у Донецькому регіоні.

Також Україна і Росія підписали угоду в сфері авіабудівництва, яка передбачає створення спільного підприємства на базі українського ДП "Антонов" і російського ВАТ "Об'єднана авіабудівельна корпорація".

Частка у СП буде паритетною - 50 на 50. Підприємство буде займатися продажем літаків марки "Антонов" і позиціонуванням їх на зовнішніх ринках.

Крім того, Державний концерн "Ядерне паливо" (Україна) і компанія "ТВЕЛ" (РФ) і підписали угоду про створення на території України спільного підприємства (СП) з виробництва ядерного палива.

Також були підписані протокол про засідання міжурядової комісії, угоди про співпрацю у морському і авіаційному пошуку і рятуванні на Чорному і Азовському морях, про міжрегіональну і прикордонну співпрацю, рамкова угода про співпрацю в галузі суднобудування.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне