RU
09.12.2013, 16:47

Учасники Майдану готуються до міліцейського штурму: фоторепортаж

Учасники Майдану готуються до міліцейського штурму: фоторепортажУчасники Майдану готуються до міліцейського штурму: фоторепортажУчасники Майдану готуються до міліцейського штурму: фоторепортажУчасники Майдану готуються до міліцейського штурму: фоторепортажУчасники Майдану готуються до міліцейського штурму: фоторепортажУчасники Майдану готуються до міліцейського штурму: фоторепортажУчасники Майдану готуються до міліцейського штурму: фоторепортажУчасники Майдану готуються до міліцейського штурму: фоторепортажУчасники Майдану готуються до міліцейського штурму: фоторепортажУчасники Майдану готуються до міліцейського штурму: фоторепортажУчасники Майдану готуються до міліцейського штурму: фоторепортажУчасники Майдану готуються до міліцейського штурму: фоторепортажУчасники Майдану готуються до міліцейського штурму: фоторепортаж
Біля будівлі КМДА мітингувальники готуються до оборони будівлі. Чоловіки захищають руки і ноги за допомогою шматків дерева, всіляких утеплювачів, перематуючи їх скотчем. У будівлі є протигази, армійські каски. Люди озброюються палицями.

Також мітингувальники побудували барикади усередині станції метро "Майдан Незалежності" (біля вхідних дверей ) і ведуть постійну охорону виходів з метро. Вся торгівля всередині закрита, і підземний перехід практично не працює. Сходи в підземку мітингувальники покривають поліетиленовою плівкою і заливають водою , щоб утворився каток. У переході постійно чергує охорона Майдану в касках, з палицями в руках.

Нагадаємо, сьогодні співробітники силових структур
стяглися в центр Києва і з усіх боків оточили площу Незалежності.

Вчора в центр столиці на Народне віче, за різними оцінками,
вийшли від 500 тисяч до мільйона осіб. Цей етап Майдану вже назвали Маршем мільйона.

Фото - Андрій Аммосов, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне