01.12.2016, 15:31

У ЗСУ розповіли подробиці стрільб біля Криму і показали фото

У ЗСУ розповіли подробиці стрільб біля Криму і показали фотоУ ЗСУ розповіли подробиці стрільб біля Криму і показали фотоУ ЗСУ розповіли подробиці стрільб біля Криму і показали фотоУ ЗСУ розповіли подробиці стрільб біля Криму і показали фотоУ ЗСУ розповіли подробиці стрільб біля Криму і показали фото

Підрозділи зенітних ракетних військ відпрацьовують пуски ракет по безпілотним літальним апаратам

Сьогодні на тимчасовому майданчику поблизу населеного пункту Олександрівка в Херсонській області почалася практична фаза контрольних льотних випробувань зенітних керованих ракет середньої дальності. Про це повідомляє прес-служба Повітряних сил ЗСУ.

Загальне керівництво випробуваннями здійснює командувач Повітряних сил генерал-полковник Сергій Дроздов.

За випробуваннями спостерігає начальник Генштабу - Головнокомандувач Збройних сил України генерал армії України  Віктор Муженко.

Бойові розрахунки підрозділів зенітних ракетних військ відпрацьовують практичні завдання з бойовими і імітованими пусками зенітних керованих ракет по повітряних цілях - безпілотним літальним апаратам типу ВР-3 "Рейс", які імітують політ "крилатої ракети", повідомили в прес-службі.

У ЗСУ зазначили, що для забезпечення проведення практичної фази випробувань були вжиті всі заходи безпеки. Визначено час і висоти заборони використання повітряного простору. Проінформований МЗС України та надані відповідні заявки і авіаційні оповіщення в Украероцентр.

Повітряні стрільби проходять виключно в повітряному просторі України, над відкритим морем, зі строгим дотриманням усіх норм міжнародного права, підкреслюється в повідомленні.

30 листопада повідомлялося, що РФ загрожує Україні ракетним ударом "у відповідь", якщо ЗCУ проведуть випробувальні ракетні стрільби в районі російсько-українського кордону у Криму.

У Міноборони заявили, що ніхто не має права погрожувати Україні в зв'язку з навчаннями на її території, зазначивши, що від РФ "можна чекати чого завгодно". Пізніше в РНБО заявили, що ЗСУ проведуть ракетні випробування, незважаючи на погрози Москви. У МЗС готують звернення до міжнародних партнерів у зв'язку з агресивною поведінкою Кремля.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне