UA
02.10.2015, 14:11

У Житомирі стартував набір до нової поліції: фото, відео

У Житомирі стартував набір до нової поліції: фото, відеоУ Житомирі стартував набір до нової поліції: фото, відеоУ Житомирі стартував набір до нової поліції: фото, відеоУ Житомирі стартував набір до нової поліції: фото, відеоУ Житомирі стартував набір до нової поліції: фото, відеоУ Житомирі стартував набір до нової поліції: фото, відеоУ Житомирі стартував набір до нової поліції: фото, відеоУ Житомирі стартував набір до нової поліції: фото, відео

Сьогодні, 2 жовтня, у Житомирі розпочався набір претендентів до нової патрульної поліції, повідомляє прес-служба ГУМВС України.

За даними міністерства внутрішніх справ, набір триватиме з 2 по 23 жовтня 2015 року.

Участь у відкритті набору взяли столичні поліцейські, які поділилися з кандидатами досвідом підготовки і роботи. Серед бажаючих потрапити в ряди нової поліції більшість кандидатів - студенти, а також нинішні військовослужбовці і співробітники МВС.

"Я трохи вагався, чи претендувати на службу в поліції, але прийняти остаточне рішення допомогли рідні та друзі Щиро хочемо кращого майбутнього для нашої країни», - заявив студент місцевого вузу.

Фото, відео: mvs.gov.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.