RU
24.01.2014, 11:21

У захопленому Мінагрополітики буде обладнаний медпункт

У захопленому Мінагрополітики буде обладнаний медпунктУ захопленому Мінагрополітики буде обладнаний медпунктУ захопленому Мінагрополітики буде обладнаний медпунктУ захопленому Мінагрополітики буде обладнаний медпунктУ захопленому Мінагрополітики буде обладнаний медпунктУ захопленому Мінагрополітики буде обладнаний медпунктУ захопленому Мінагрополітики буде обладнаний медпунктУ захопленому Мінагрополітики буде обладнаний медпункт
На вході в захоплене приміщення Міністерства аграрної політики на Хрещатику стоїть охорона з бейджами Спільна справа, всередину пускають тільки за перепустками або співробітників міністерства, які хочуть забрати свої речі. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ</ повідомив один з охоронців входа в будівлю.

За його словами, в міністерстві буде обладнаний великий медичний пункт, в якому зможуть надавати допомогу постраждалим на вул.Грушевського, які не хочуть їхати в державні клініки. Крім того, тут буде пункт обігріву. Кабінети співробітників міністерства агрополітики пломбуються, щоб уникнути випадків мародерства.

"Пломбуючи, щоб нічого не розкрадали. Ми до людей нормально ставимося, вони заходять, забирають свої речі, які їм потрібні. Ми при них пломбуємо, принаймні, ми намагаємося зробити все для того, щоб тут було акуратно і чисто", - сказав охоронець, додавши, що деякі кабінети доведеться все-таки зайняти під медпункти.

Розчищати їх протестувальники обіцяють у присутності власників кабінетів.

Нагадаємо, вчора протестуючі захопили будівлю Мінагрополітики, яка розташована неподалік від площі Незалежності на вулиці Хрещатик

Фото - Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне