RU
17.02.2012, 10:15

У Януковича показали президентський літак: золота немає

У Януковича показали президентський літак: золота немаєУ Януковича показали президентський літак: золота немаєУ Януковича показали президентський літак: золота немаєУ Януковича показали президентський літак: золота немаєУ Януковича показали президентський літак: золота немаєУ Януковича показали президентський літак: золота немаєУ Януковича показали президентський літак: золота немаєУ Януковича показали президентський літак: золота немає
В Адміністрації президента України опублікували докладний опис лайнера, який використовується для перельотів голови держави.

Ця інформація з'явилася незабаром після обговорення в інтернеті повідомленні про те, що в розпорядженні Віктора Януковича з'явився літак Airbus А-319-115XCJ, побудований в Далласі (США) спеціально на замовлення. Повідомлялося, що в салоні все влаштовано по вищому розряду: на борту є робочий кабінет, зал засідань, кухня, відсіки для супроводжуючих осіб, багажу і зона відпочинку, обробка спального місця і ванної кімнати - позолочена. "У ванній кімнаті у президента буде позолочений кран і раковина з рожевого мармуру", - повідомлялося в інтернеті.

В Адміністрації президента на це відповіли, що у Віктора Януковича немає нового шикарного літака з позолоченою сантехнікою та предметами інтер'єру. "Інформація ... про покупку нового літака для президента України не відповідає дійсності. В останній раз Державне управління справами придбало літак для президента України в 2007 році", - заявили в прес-службі.

У характеристиках літака Airbus А-319-115-XCJ, які опублікували на сайті президента сьогодні, сказано, що судно набуло ГАП України в жовтні 2007 року. У січні 2008 року літак був відправлений в Даллас (штат Техас) на дообладнання салону. Як пояснив в.о. генерального директора ДАП України Сергій Губань, йдеться про поширену світову практику продажу так званих "зелених літаків" без повного внутрішнього облаштування, які після придбання замовник дооборудує вже під конкретні цілі та завдання. У червні 2010 року готовий літак був доставлений в Україну. У липні Державне авіапідприємство України почало його використовувати.

Для облаштування салону А-319-115 використані стандартні матеріали, які за міжнародними правилами авіабезпеки дозволено застосовувати на літаках. Йдеться про пластик, тканини, шкіри, шкірозамінник з низкою спеціальних характеристик - насамперед це негорючість (або слабка горючість), властивість до самозагасання. Інтер'єр літака витриманий в бежевих тонах. Всі металеві деталі салону виконані з алюмінію, частина з них - з жовтим напиленням. Дорогоцінні метали не використовувалися.

У літаку немає скляних дзеркал - їх функцію згідно з нормами авіабезпеки виконують відполіровані до дзеркального блиску тонкі металеві пластини. Це - одна з міжнародних вимог з авіабезпеки.

Салон ділиться на декілька зон, серед яких: приміщення першої особи, салони для членів делегації та супроводжуючих осіб. Президентський відсік складається з робочого кабінету (приблизно 3х3 кв. м), місця для відпочинку (приблизно 2х2, 5 кв. м) і санвузла. Килимове покриття аналогічно тим, які використовують для облаштування салонів бізнес-класу міжнародні авіакомпанії.

У робочому кабінеті голови держави розташовані три крісла, диван, робочий і журнальний столи. М'які меблі обшита шкірою, стіни - тканиною, столи пластикові, покриті ламінатом з імітацією під лаковане дерево. У санвузлі встановлена ​​душова кабіна, алюмінієва сантехніка. На крани нанесено жовте напилення. Дорогоцінні метали не використовувалися.

В салоні для офіційних делегацій встановлено 12 крісел, оббитих шкірою та шкірозамінником. В салоні для супроводжуючих осіб крісла обшиті шкірозамінником. Крісла в цих двох салонах розміщені рядами, як на рейсових літаках.

Кухонний відсік літака стандартний для літаків сімейства Airbus. Він не передбачає можливості приготування на борту їжі - йдеться лише  про її зберігання в холодильниках та розігріваняі. Меню аналогічне харчовим наборам бізнес-класу, які використовуються на звичайних комерційних рейсах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне