RU
27.01.2014, 11:17

У Укрдомі штаб Автомайдану, а навколо будівлі - барикади: фото

У Укрдомі штаб Автомайдану, а навколо будівлі - барикади: фотоУ Укрдомі штаб Автомайдану, а навколо будівлі - барикади: фотоУ Укрдомі штаб Автомайдану, а навколо будівлі - барикади: фотоУ Укрдомі штаб Автомайдану, а навколо будівлі - барикади: фотоУ Укрдомі штаб Автомайдану, а навколо будівлі - барикади: фотоУ Укрдомі штаб Автомайдану, а навколо будівлі - барикади: фотоУ Укрдомі штаб Автомайдану, а навколо будівлі - барикади: фотоУ Укрдомі штаб Автомайдану, а навколо будівлі - барикади: фотоУ Укрдомі штаб Автомайдану, а навколо будівлі - барикади: фотоУ Укрдомі штаб Автомайдану, а навколо будівлі - барикади: фотоУ Укрдомі штаб Автомайдану, а навколо будівлі - барикади: фотоУ Укрдомі штаб Автомайдану, а навколо будівлі - барикади: фотоУ Укрдомі штаб Автомайдану, а навколо будівлі - барикади: фото

У медіа-центрі Українського дому, захопленого протестуючими в ніч з суботи на неділю, розмістився штаб Автомайдану. У великому виставковому залі - штаб воїнів-афганців.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в будівлі організована видача теплих речей і облаштовані медичні пункти, столову Українського дому використовують за призначенням, там обідають протестувальники. В Українському домі вже чисто, про штурм нагадують лише розбиті вікна. Зараз їх тимчасово затягнули поліетиленом і заставили картоном, але обіцяють згодом засклити.

З двох сторін від Українського дому виросли барикади: одна - на вул.Трьохсвятительській і одна - на Володимирському узвозі. Крім того, невелика барикада вибудувана на вході в Український дім, швидше за все, щоб можна було оперативно забарикадувати вхід. На вулиці Грушевського зараз спокійно, навіть відновлено автомобільний рух Європейською площею.

Фото - Валерия Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне