RU
06.02.2015, 10:17

У пошуках миру: фото з переговорів Порошенка, Меркель і Олланда

У пошуках миру: фото з переговорів Порошенка, Меркель і ОлландаУ пошуках миру: фото з переговорів Порошенка, Меркель і ОлландаУ пошуках миру: фото з переговорів Порошенка, Меркель і ОлландаУ пошуках миру: фото з переговорів Порошенка, Меркель і ОлландаУ пошуках миру: фото з переговорів Порошенка, Меркель і ОлландаУ пошуках миру: фото з переговорів Порошенка, Меркель і ОлландаУ пошуках миру: фото з переговорів Порошенка, Меркель і ОлландаУ пошуках миру: фото з переговорів Порошенка, Меркель і ОлландаУ пошуках миру: фото з переговорів Порошенка, Меркель і ОлландаУ пошуках миру: фото з переговорів Порошенка, Меркель і ОлландаУ пошуках миру: фото з переговорів Порошенка, Меркель і ОлландаУ пошуках миру: фото з переговорів Порошенка, Меркель і Олланда
Напередодні ввечері президент України Петро Порошенко провів п'ятигодинні переговори з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом. Сторони підтримали мирне врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській області та висловили сподівання, що і Росія зацікавлена в цьому.

Порошенко, Меркель і Олланд обговорили шляхи реалізації Мінських домовленостей, які є основою вирішення конфлікту і напрацювали спільні пропозиції щодо подальших кроків.

Також троє лідерів закликали до негайного припинення вогню, виведення іноземних військ з України, відведення важкої техніки і озброєнь, закриття кордону і звільнення всіх заручників. Після переговорів Порошенко заявив, що ця зустріч "дає надії, що буде результат у припиненні вогню".

Сьогодні Меркель і Олланд відправляться на переговори до президента РФ  Володимира Путіна.

Фото: ЕРА, president.gov.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне