RU
02.11.2012, 18:02

У Первомайську "Беркут" штурмує окружком N132 (фото)

У Первомайську "Беркут" штурмує окружком  N132 (фото)У Первомайську "Беркут" штурмує окружком  N132 (фото)У Первомайську "Беркут" штурмує окружком  N132 (фото)У Первомайську "Беркут" штурмує окружком  N132 (фото)У Первомайську "Беркут" штурмує окружком  N132 (фото)

Сьогодні штурмом було взято приміщення, де працює 132 окружна виборча комісія. Прямо в зал засідань увірвалися бійці "Беркута" і, попутно б'ючи людей кийками, винесли звідти сумку з протоколами і бюлетенями. Про це повідомляють Николаевские Вести.

Нагадаємо, в ніч на 2 листопада виконавча служба за допомогою співробітників спецпідрозділу "Беркут" з боєм винесла з 132-го окружкому (Первомайськ, Миколаївська область) всі оригінали протоколів.

Згодом лідер об'єднаної опозиції Батьківщина в Миколаївській області Вадим Меріков і народний депутат Геннадій Москаль забрали винесені раніше з 132 окружкому протоколи і повернули їх в приміщення окружкому.

Вдень в п'ятницю ситуація навколо окружкому стабілізувалася, городяни розблокували дорогу. В облміліції відзначили, що охорону громадського порядку на місці забезпечують 70 правоохоронців.

Згідно з даними сайту ЦВК, після підрахунку 100% протоколів на окрузі N132 переміг регіонал Віталій Травянко (39,97%). Відразу за ним іде опозиціонер Аркадій Карнацький (39,66%). При цьому раніше дані були іншими - при підрахунку 100% протоколів перемагав опозиціонер, але пізніше дані на сайті ЦВК змінилися.

У Центрвиборчкомі кажуть, що вибори на окрузі N132 можуть визнати недійсними і призначити перевибори.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: