UA
07.10.2015, 17:18

У Нью-Йорку Україна проводить виставку до виборів у СБ ООН: фото

У Нью-Йорку Україна проводить виставку до виборів у СБ ООН: фото У Нью-Йорку Україна проводить виставку до виборів у СБ ООН: фото У Нью-Йорку Україна проводить виставку до виборів у СБ ООН: фото У Нью-Йорку Україна проводить виставку до виборів у СБ ООН: фото У Нью-Йорку Україна проводить виставку до виборів у СБ ООН: фото У Нью-Йорку Україна проводить виставку до виборів у СБ ООН: фото У Нью-Йорку Україна проводить виставку до виборів у СБ ООН: фото У Нью-Йорку Україна проводить виставку до виборів у СБ ООН: фото У Нью-Йорку Україна проводить виставку до виборів у СБ ООН: фото У Нью-Йорку Україна проводить виставку до виборів у СБ ООН: фото У Нью-Йорку Україна проводить виставку до виборів у СБ ООН: фото У Нью-Йорку Україна проводить виставку до виборів у СБ ООН: фото
У ці дні в Нью-Йорку в штаб-квартирі Організації Об'єднаних Націй за підтримки ЛІГА.net проходить організована Міністерством закордонних справ України виставка "Україна і ООН: об'єднані миром".

Проект присвячений 70-річчю ООН і висунення кандидатури України на місце непостійного члена Ради безпеки ООН на період 2016-2017 рр. Вибори непостійних членів СБ ООН заплановані на 15 жовтня.

На виставці показані ключові моменти співпраці між Україною та ООН: фотографії та документи, а також хронологія головних епізодів участі в ООН. Відвідувачі виставки можуть більше дізнатися про роль України у створенні Організації Об'єднаних Націй, її вагомий внесок у розвиток ООН та операції з підтримання миру.

Проект організував МЗС України за підтримки агентства культурного менеджменту Art Management, компаній Astem, New Products Group і Pulsar Expo. Інформаційний партнер - ЛІГА.net.

Читайте також: Україна в Нью-Йорку готується до виборів до Радбезу ООН

Підписуйтесь на аккаунт ЛПідписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне