RU
18.03.2015, 17:53

У Москві відзначають річницю анексії Криму Росією: фото

У Москві відзначають річницю анексії Криму Росією: фотоУ Москві відзначають річницю анексії Криму Росією: фотоУ Москві відзначають річницю анексії Криму Росією: фотоУ Москві відзначають річницю анексії Криму Росією: фотоУ Москві відзначають річницю анексії Криму Росією: фотоУ Москві відзначають річницю анексії Криму Росією: фотоУ Москві відзначають річницю анексії Криму Росією: фотоУ Москві відзначають річницю анексії Криму Росією: фотоУ Москві відзначають річницю анексії Криму Росією: фото
У центрі Москви відбуваються святкові заходи з нагоди річниці анексії Криму Російською Федерацією. Московські правоохоронці повідомляють, що на мітингу-концерті "Ми разом" зібралися більше 110 тис. jсіб, пише ТАHС.

Святкові заходи у зв'язку з річницею захоплення українського півострова проходять у різних містах Росії. МВС РФ очікує, що в них візьмуть участь близько 365 тис. xоловік.

Читайте спецпроект ЛІГАБізнесІнформЗакат Крыма. Год в оккупации

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне