RU
22.06.2016, 11:10

У Київській області перепоховали останки воїнів Другої світової

У Київській області перепоховали останки воїнів Другої світовоїУ Київській області перепоховали останки воїнів Другої світовоїУ Київській області перепоховали останки воїнів Другої світовоїУ Київській області перепоховали останки воїнів Другої світовоїУ Київській області перепоховали останки воїнів Другої світовоїУ Київській області перепоховали останки воїнів Другої світовоїУ Київській області перепоховали останки воїнів Другої світової
У селі Борщів Київської області відбувся мітинг-реквієм, в ході якого були перепоховані останки двадцяти одного солдата і офіцера Другої світової війни. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Останки воїнів були знайдені в Березані в травні цього року курсантами Національної академії СБУ спільно з представниками громадської організації "Закінчимо війну".

"75 років минуло з тих пір, як 22 червня 1941 року війна вдарила бомбами по нашій землі, забираючи життя співвітчизників, руйнуючи міста і ламаючи людські долі", - зазначив глава СБУ Василь Грицак.

Він додав, що Україна заплатила за перемогу чи не найвищу ціну і зробила вагомий внесок у перемогу над нацизмом.

"Це історичний факт, який нахабно намагається оскаржити російський агресор, тим самим зневажанням пам'ять наших героїв. Агресор, який сьогодні намагається окупувати схід України, в результаті чого загинули тисячі людей", - підкреслив глава СБУ.

"Сьогодні, в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, важко утримати сльози, коли через неоголошеної російської агресії на твоїх очах гинуть бойові побратими. Молоді хлопці, як і ті воїни, які загинули тут 75 років тому - захищають рідну землю від підступного ворога ціною власного життя", - додав він.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне